Hand Pan – Průvodce pro začátečníky

Výzkum

Pokud uvažujete o koupi Handpanu, první věcí, kterou začnete, je výběr stupnice. Youtube můžete použít jako výzkumný nástroj k nalezení toho, co se vám perfektně hodí, k dispozici je spousta handpanové hudby. Podívejte se, které handpany používají vaši oblíbení umělci, a nechte se inspirovat. D moll Handpan často doporučujeme jako nástroj pro začátečníky kvůli rozmanitosti skladeb, které s ním můžete hrát. K tomu jsou přidány 9 tónové a 11 tónové Handpany jako standardní nástroje (jako pokročilý hráč můžete přidat další tóny). Kvůli rostoucí složitosti je 9tónový nástroj vhodnější pro začátečníky. Když najdete svůj dokonalý Handpan, můžete si vybrat styl nebo barvu, která se vám nejvíce líbí.

Vyberte si svého výrobce

Dalším krokem, který musíte udělat, je výběr výrobce handpanu. Není to jednoduché, protože na světě je mnoho talentovaných tvůrců. Stejně tak je ale i těch pochybných. Podívejte se na náš nadcházející příspěvek na blogu: Jak zjistit, zda se jedná o vysoce kvalitní handpan. Tam vám vysvětlíme, na co si musíte dát pozor a proč je důležité mít kvalitní nástroj.

Samozřejmě má své výhody vybrat si místního výrobce. Můžete tam jít a vybrat si svůj dokonalý nástroj. Navíc tam můžete rychle zajít a nechat si handpan přeladit, pokud je zahrnuta záruka. Poskytujeme vám 5letou záruku, protože jsme přesvědčeni o vysoce kvalitních produktech, které prodáváme.

Pokud je váš vybraný výrobce daleko, je opravdu důležité zkontrolovat způsob balení. I ty nejmenší vnější vlivy mohou váš Handpan rozladit. Proto musí být Handpan dodáván v pevném obalu na Handpan. Proto u každé objednávky používáme HandpanCare Fiberglass nebo ABS Hardcase. Podle našeho názoru jsou tato pouzdra v současnosti jedním z nejlepších produktů na trhu.

Pokud je Hand pan vyroben speciálně pro vás, musíte počítat s čekací dobou asi 4 týdny. Někteří výrobci mají handpany na skladě, což není vždy případ.

Výrobní proces trvá tak dlouho, protože Handpan se mnohokrát zahřívá a vyladí. Navíc je to 100% ruční práce.

Dávejte pozor a učte se

Skvělý! Nyní máte doma svůj vlastní Handpan. Abyste na nástroj mohli hrát dlouhou dobu ve vysoké kvalitě, musíte se o něj starat pomocí správných produktů Handpan péče. Na internetu můžete najít spoustu různých věcí, které fungují různě. Zastáváme názor, že olej není nejlepším způsobem, jak chránit nádobu před korozí, rzi, prachem a nečistotami. K ochraně proto používáme TurtleCare, kapalinu na bázi keramiky.

Nyní, když máte správné vybavení – jste připraveni začít se učit a hrát na nástroj. Hra na Handpan je většinou intuitivní na rozdíl od klavíru nebo houslí. Existuje však několik technik, které vám pomohou dostat z vašeho Handpanu maximum. Tyto techniky se můžete snadno naučit na osobních workshopech nebo online workshopech. Ke každému nástroji, který prodáváme, například nabízíme bezplatný online workshop pro začátečníky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *